32 položek celkem
stan se
185 Kč

Stát se šumavským zvířátkem není jen tak. Předchází tomu dlouhý proces přeměny a vy tu svoji můžete vepsat navždy do této šité knihy. 

461
tancime s prirodou
185 Kč

Tanec zvířátek vypadá sice jako novozélandská ragbyová haka, ale ty zaťaté bicáky jsou pouze symbolem nezlomných ochránců šumavských hvozdů!

455
ahoj sousede 1 1
185 Kč

Obálka šitého bloku odkazuje k dobrým sousedským vztahům. Nejen u nás na Šumavě. A vnitřek nabízí spoustu místa pro zapsání vašich pozitiv.

467
tancime se zviratky 1 1
185 Kč

I tento šitý blok s roztančenými zvířátky čítá 160 linkovaných stránek pro vaše psaní. Každé slovo uvnitř budou střežit skuteční králové Šumavy!

449
frikulin paper
185 Kč

Podtitul naší značky Paper&Biblio Mania vyjadřuje naši náklonnost k papíru a knihám. K jejich zpracování i vazbě. Zářným příkladem je tento šitý blok.

458
frikulin
185 Kč

Lochnesská příšera, yetti, šumavský frikulín. Nikdo je nikdy neviděl, ale stejně věříme, že tam někde jsou. Třeba na obálce tohoto šitého bloku.

464
ahoj sousede 1
60 Kč

Bloček s bílým potiskem motivu přátelských, ač mnohdy spletitých sousedských vztahů. K jeho výrobě byly využity výhradně recyklované papíry.

491
stan se 1
60 Kč

Bloček s filosofickým podtextem o rozdílu mezi člověkem a zvířetem, který unese i zcela běžné periodické poznámky: Pátek - pivo s Mírou!

500
tancime s prirodou 1
60 Kč

Bloček s týdenním rozvrhem, který jednoduše ovládnete hmatem pingla z osmdesátek při placení. Zapište poznámku na daný den, a pak jen odškrtněte její splnění.

494
tancime se zviratky 1
60 Kč

Zvířátka na přírodní obálce tohoto bločku vypadají, že jedou kozáčka, ale není tomu tak! Jsou to šumavští hrdobci a tančí jen tak, jak my pískáme.

488
frikulin 1
95 Kč

Šedý přírodní karton obálek s bílým potiskem osvěžuje tlumený design bloku a po jeho otevření vám nabízí prostor s čtverečkonou lineaturou.

482
stan se
95 Kč

Blok se pyšní přírodní kartonovou obálkou, šedě probarvenou ve vlákně. Potisk zaznamenává proměnu ve zvířátko, která je na Šumavě neodvratitelná.

479
tancime 1
95 Kč

Každým otevřením tohoto lepeného bloku s přehozem upoutá váš pohled tlumená obálka, odkazující k pokoře i ochraně zvířátek nejen na Šumavě.

470
paper biblio 1
95 Kč

Váš nenápadný pomocník pro obchodní jednání i běžný pracovní den. A díky čtverečkové lineatuře bloku se na něm dají zahrát i Lodě. Zásah, celá, potopená!

473
krouzkovy blok dr agon 1X
145 Kč

Spirálový blok zmenšeného formátu A4 pro vaše zápisky i náčrty. Ani velký ani malý, zkrátka akorát! Obálka je z přírodního kartonu bez potisku.

398
tancime s prirodou 1
75 Kč

Tančili jste někdy v přírodě? Zkuste to. A rovnou si vše zapište do tohoto tématického bloku. Datum, místo, názvy tanců nebo jména tanečníků...

588
frikulin 1
75 Kč

Tenhle formát je prostě klasika a té může dát nadstavbu pouze jeho provedení. Blok se šumavským Frikulínem je vaše jedinečná možnost být stále in!

594
stan se 1
75 Kč

Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. Máme jich na Šumavě bohužel jen třináct. Proto jejich řady rozšiřujeme alespoň těmito obálkami.

585
dr agon 1
75 Kč

Linkovaný blok s praktickými odrážkami je doslova cool. Nešetřili jsme totiž na matné laminaci obálky, ani na tisku vnitřku v barvě šedou Pantone Cool Gray!

582
paper biblio 1
85 Kč

Černobílý blok naší značky v měkkých deskách s matnou laminací. V jednoduchosti je krása i elegance. Prostě mete na každém stole.

443
strezime sumavu bila
85 Kč

Nápadný blok je sice v měkkých laminovaných deskách, ale dostatečně tvrdej. Jako napnuté bicáky odhodlaných zvířátek, která vypadají, že nikdy neuhnou!

416
stan se 1
85 Kč

Spirálový blok čtvercového formátu pro vaše kreslení i zápisky. Člověk a zvíře na obálce nestojí proti sobě, ale spolu. A zdá se, že i něco společně pějí!

437
frikulin 1
85 Kč

Šumavský frikulín je v lesích volný, ví, kde co sehnat a kde najít přátele. To je hlavní syžet obálky čtvercového bloku pro zapsání všech vašich drobných radostí.

440
zapisnik frikulin
60 Kč

Spirálový blok Frikulín je odrazem strategie značky Dr. Agon, spočívající v maximálním využití každého archu papíru. Obálka tištěná, v bloku čistý papír vyšší gramáže.

401
sametova laminace
75 Kč

Předností bloku na dotyk velmi příjemná sametová laminace obálky. Hrozí, že s ním budete chtít spát namísto hračky pod hlavou! 

576/CER
frikulin 10x11 1
45 Kč

Nejmenší a nejpraktičtější bločky s kartonovou obálkou a matnou laminací. Uvnitř 50 čistých listů svázaných spirálou v rohu. Žádná filosofie!

+ další
395/ZEL
A4 ahoj šedý 1
115 Kč

Obálka tohoto šedého spirálového bloku přesně vystihuje, jak mohou být sousedské vztahy postavené na hlavu. I tak se ale dají respektovat a v dobré otočit!

672
a4 ahoj zeleny 1
115 Kč

Jednoduchý a atraktivní spirálový blok nabízí rovných 100 linkovaných stránek pro vaše zápisky. 

669
A4 frikulin 1
115 Kč

Tihle dva týpci z obálky bloku ve spirálové stříbrné vazbě uchovají všechny vaše zápisky a poznámky. Ať už se týkají čehokoli, jsou originální a jen vaše.

657
A4 paperbiblio 1
115 Kč

Čistá kombinace černé a bílé barvy je doplněna stříbrnou spirálou a matnou laminací, které dodávají bloku originální i luxusní vzhled. Zkrátka Dr. AGON!

660
A4 paperbiblio zelena 1
115 Kč

Zelená prý ukldňuje, proto jsme na obálce touto barvou nešetřili. Ale uklidnění přináší i psaní uvnitř. Už jen tím že víte, že jste si to či ono určitě někam zapsali!

666
A4 strezime 1
115 Kč

Na obálce tohoto originálního bloku jedna z postaviček chybí. Najdete ji na zadní straně. Takové přesile se nelze bránit jinak, než dodržováním jejich vlastních pravidel!

663