Knižní vazba

Linkované bloky jsou šité starou dobrou knižní vazbou s obnaženým hřbetem a viditelnými nitěmi. Je-li něco šité jako kniha a velké jako kniha, tak je to kniha! Začněte jen psát.

12 položek celkem
vrcholy 1
195 Kč

Nechte se inspirovat klidným prostředím vrcholů, nadechněte se a pište... Tedy pokud zrovna nejste účastníkem cyklistického maratónu Král Šumavy!

776
lesy 1
195 Kč

Ať jste kdekoli, zahalte se na chvilku do atmosféry lesa, plného vzrostlých stromů a tajemných stezek. Pusťte do svého života kousek divočiny a pište!

782
sumavske kmeny
195 Kč

Blok spojuje naši lásku k poctivé knihařině s naší fascinací Šumavou. Potěší i jako malý dárek pro přátele, rodinu nebo každého, kdo obdivuje krásy Šumavy.

779
black 3 1
195 Kč

Černá je černá! Univerzální k barvám, elegantní a vždy aktuální. Vaše nápady a postřehy do tohoto bloku s jemnými bílými linkami budou jen plynout.     

773
black 2 1
195 Kč

Jemné provedení černobílého bloku navozuje pocit autentičnosti. Každý kousek je vyroben s největší pečlivostí a láskou k detailu, pro vaši inspiraci.  

770
black 1 1
195 Kč

Skvělý společník pro každodenní použití při práci, studiu, tvůrčích projektech nebo jen pro zaznamenání osobních myšlenek. V co jej proměníte vy, je jen na vás...

767
paper biblio
185 Kč

Stát se šumavským zvířátkem není jen tak. Předchází tomu dlouhý proces přeměny a vy tu svoji můžete vepsat navždy do tohoto ručně šitého bloku. 

461
tancime s prirodou
185 Kč

Tanec zvířátek vypadá sice jako novozélandská ragbyová haka, ale ty zaťaté bicáky jsou pouze symbolem nezlomných ochránců šumavských hvozdů!

455
frikulin
185 Kč

Lochnesská příšera, yetti, šumavský frikulín. Nikdo je nikdy neviděl, ale stejně věříme, že tam někde jsou. Třeba na obálce tohoto šitého bloku.

464
tancime se zviratky 1 1
185 Kč

I tento šitý blok s roztančenými zvířátky čítá 160 linkovaných stránek pro vaše psaní. Každé slovo uvnitř budou střežit skuteční králové Šumavy!

449
frikulin paper
185 Kč

Podtitul naší značky Paper&Biblio Mania vyjadřuje naši náklonnost k papíru a knihám. K jejich zpracování i vazbě. Zářným příkladem je tento šitý blok.

458
ahoj sousede 1 1
185 Kč

Obálka šitého bloku odkazuje k dobrým sousedským vztahům. Nejen u nás na Šumavě. A vnitřek nabízí spoustu místa pro zapsání vašich pozitiv.

467