Knižní vazba

Linkované bloky jsou šité starou dobrou knižní vazbou s obnaženým hřbetem a viditelnými nitěmi. Je-li něco šité jako kniha a velké jako kniha, tak je to kniha! Začněte jen psát.

Všem šumavským frikulínům vdechl život osobitý výtvarník Ladislav Sýkora.

6 položek celkem
stan se
185 Kč

Stát se šumavským zvířátkem není jen tak. Předchází tomu dlouhý proces přeměny a vy tu svoji můžete vepsat navždy do této šité knihy. 

461
frikulin paper
185 Kč

Podtitul naší značky Paper&Biblio Mania vyjadřuje naši náklonnost k papíru a knihám. K jejich zpracování i vazbě. Zářným příkladem je tento šitý blok.

458
ahoj sousede 1 1
185 Kč

Obálka šitého bloku odkazuje k dobrým sousedským vztahům. Nejen u nás na Šumavě. A vnitřek nabízí spoustu místa pro zapsání vašich pozitiv.

467
tancime se zviratky 1 1
185 Kč

I tento šitý blok s roztančenými zvířátky čítá 160 linkovaných stránek pro vaše psaní. Každé slovo uvnitř budou střežit skuteční králové Šumavy!

449
tancime s prirodou
185 Kč

Tanec zvířátek vypadá sice jako novozélandská ragbyová haka, ale ty zaťaté bicáky jsou pouze symbolem nezlomných ochránců šumavských hvozdů!

455
frikulin
185 Kč

Lochnesská příšera, yetti, šumavský frikulín. Nikdo je nikdy neviděl, ale stejně věříme, že tam někde jsou. Třeba na obálce tohoto šitého bloku.

464