Náš příběh

„ZALOŽÍME TISKÁRNU!“

Celé to začalo roku 1990, kdy někdo v polistopadové euforii zvolal: „Založíme tiskárnu!“. Po více než třiceti letech jsme prošli proměnou v jednu z nejstabilnějších tiskáren v regionu. Jsme spolehlivým partnerem našim klientům a celý náš kolektiv je díky zkušenostem a strojové výbavě schopen zvládnout i jejich nadstandardní požadavky. 

DR. AGON

Značka Dr. Agon je náš dlouholetý projekt pro využití všech přebytků z výroby, s důrazem na udržitelný rozvoj firmy. Stavíme na principu upcyklace. Všechny produkty vznikají výhradně z odřezaných papírů, které by jinak skončily v odpadu. Tím vzniká jejich nový smysl a jsou tu pro radost všem, které dodnes uklidňuje šustění stránek a ještě nezapomněli psát perem nebo kreslit tužkou. 

Kombinujeme naši praxi v oboru tisku a knihařiny s úkolem zlepšit hodnoty životního prostředí a šetrnosti k přírodě. Spolupracujeme s odpovědnými dodavateli, jejichž papíry splňují certifikaci FSC®, která podporuje ekologicky šetrné lesní hospodářství. 

Kolekce Frikulín symbolizuje kladný vztah k Šumavě, našemu rodišti i domovu. K její floře a fauně, k její kráse. Ale také k sousedům a lidem žijícím v našem okolí. Všem šumavským frikulínům vdechl život výtvarník váchalovského střihu Láďa Sýkora a graficky je ztvárňuje sušické studio Matypo. S radostí a elánem pro vás vše vyrábí tiskárna Dragon press Klatovy.