13 položek celkem
baroko
SLEVA 20 %
295 Kč

Nemůžete-li se rozhodnout, který motiv sešítků z nabídky vybrat, nabízíme za zvýhodněnou cenu kolekci všech šesti motivů klatovského baroka.

+ další
756/CIS
baroko 4 1
od 60 Kč

I pokud nebyla geometrie vaším nejoblíbenějším školním předmětem, ať do bločku načmáráte cokoli, bude to vždy na výbornou!

+ další
741/CIS
baroko 6 1
od 60 Kč

Praktický zápisník z výhradně recyklovaných papírů potěší zejména podporovatele šetrnosti k přírodě. Svým motivem nadchne i milovníky naší bohaté historie.

+ další
753/CIS
baroko 5 1
od 60 Kč

Sešity z šetrných recyklovaných materiálů jsou základem našeho snažení a dojem z tohoto produktu je umocněn staletími prověřenou a dochovanou historií.

+ další
750/CIS
baroko 2 1
od 60 Kč

Staletími opotřebovaná klika na obálce jakoby otevírala dveře do klidného prostoru vašich poznámek, kde je svět ještě v pořádku.

+ další
744/CIS
klatovy bloke
od 60 Kč

Vaše zápisky i kresby střeží staletý štítonoš, jehož tajemný stín naleznete na zadní straně obálky.

+ další
735/CIS
baroko 3 1
od 60 Kč

Detail stropu jezuitského kostela na obálce tohoto zápisníku přímo vybízí k psaní i kreslení. Vypněte mobil, zastavte se a otevřete sešit. Slyšíte to ticho? 

+ další
747/CIS
modry sesit 1
30 Kč

Nepamatuje si vaše dítě, co mělo včera za domácí úkol? Kupte mu tenhle nenápadný, avšak potřebný sešítek. A jeden vezměte i pro sebe. Hodí se!

+ další
850/CIS
craft sesit 1
30 Kč

Jednoduchý sešítek v pevné barevné obálce bez potisku. Stačí jen nadepsat, jak sami potřebujete, a bude vaším nepostradatelným pomocníkem na každém kroku.

+ další
865/CIS
zeleny sesit 1
30 Kč

Nebojte se obálky výrazné barvy! Tuhle kapesní variantu poznámkového sešítku už nikdy nepřehlédnete a budete jej mít vždy na očích.

+ další
853/CIS
zluty sesit 1
30 Kč

Sledují vaši elektronickou stopu? Svěřte své tajnosti a sny do bezpečí malého sešítku, který budete mít stále po ruce a který nikdo cizí nevysleduje!

+ další
859/CIS
cihlovy 1
30 Kč

Pro stavbyvedoucího ideální parťák, co nic nezapomene. Pro dítě školou povinné neskonalé ulehčení výuky. Pro všechny čistá hlava nezatížená úkoly!

+ další
856/CIS
vsechny sesitky 2
SLEVA 20 %
120 Kč

Elegantní sešity s vazbou na dvě skobky už nemohou být jednodušší. O to více zaujmou jejich obálky z rozličných kartonů v tlumených odstínech...

+ další
862/CIS