Limitované

Pro náročné klienty tiskárny objednáváme rozličné kreativní papíry prémiové kvality. Ať už se jedná o tisk uměleckých publikací nebo exkluzivních vizitek, i z takových zakázek zůstávají přebytky a odřezy. A právě z nich vznikla tato kolekce! Pro obálky vybíráme materiály, které zaujmou na první pohled a přidávají nadčasovou originalitu i obyčejnému linkovanému sešitu.

Spolupracujeme s odpovědnými dodavateli. Všechny papíry mají certifikaci FSC®, která podporuje udržitelné a ekologicky šetrné lesní hospodářství. 

Vazba na dvě skobky je skryta ručním přelepením hřbetu knihařským bavlněným plátnem.
 

Uvnitř sešitu naleznete klasický samolepicí štítek pro ty, kteří dávají přednost jmenovitě nadepsané obálce.

8 položek celkem
sesity limited
SLEVA 20 %
200 Kč

Výběr čtyř nejprodávanějších sešitů z limitované edice. 

796
sesit 4 1
65 Kč

Tohle je letitá klasika. Obálka je vyrobena z papíru Rives v krémové barvě s jemně raženým vzorem. 

636
sesit prirodni 1
65 Kč

Přírodní vzhled sešitu v obálce z hnědého nenatíraného kartonu potěší především zastánce ekologie a recyklace. Tedy i nás.

630
navyblue 1
65 Kč

Papír obálky Keycolor výrazné kvality se strukturou v nenápadném pastelovém odstínu. Námořnická modř symbolizuje klid, soulad a uspokojení.

633
sesit 6 fialovy
65 Kč

Světle fialová obálka v kombinaci s ručně lepeným černým plátnem působí střídmě a linkovaný vnitřní blok nabízí dostatek prostoru k vašemu psaní.

612
vanilla
65 Kč

Jemný vanilkový tón obálky můžeme směle zařadit do stylu retro. Je-li vám to málo, uvnitř najdete bonus v podobě klasického samolepicího štítku!

624
royalblue 1
65 Kč

Podmanivý výrazný odstín obálky v hluboké královské modři sice užíváme nyní na Šumavě, vytvořili jej ale angličtí soukeníci na výrobu šatů pro královnu.

621
sesit 3 stribrny
65 Kč

Metalický a perleťový papír obálky byl cíleně vyvinut k tomu, aby dodal sešitu hvězdný efekt. Zda je tomu tak zjistíte jen a pouze jeho zakoupením!

627