26 položek celkem
sesity limited
SLEVA 20 %
200 Kč

Výběr čtyř nejprodávanějších sešitů z limitované edice. 

796
sesit 4 1
65 Kč

Tohle je letitá klasika. Obálka je vyrobena z papíru Rives v krémové barvě s jemně raženým vzorem. 

636
royalblue 1
65 Kč

Podmanivý výrazný odstín obálky v hluboké královské modři sice užíváme nyní na Šumavě, vytvořili jej ale angličtí soukeníci na výrobu šatů pro královnu.

621
sesit prirodni 1
65 Kč

Přírodní vzhled sešitu v obálce z hnědého nenatíraného kartonu potěší především zastánce ekologie a recyklace. Tedy i nás.

630
sesit 3 stribrny
65 Kč

Metalický a perleťový papír obálky byl cíleně vyvinut k tomu, aby dodal sešitu hvězdný efekt. Zda je tomu tak zjistíte jen a pouze jeho zakoupením!

627
vanilla
65 Kč

Jemný vanilkový tón obálky můžeme směle zařadit do stylu retro. Je-li vám to málo, uvnitř najdete bonus v podobě klasického samolepicího štítku!

624
navyblue 1
65 Kč

Papír obálky Keycolor výrazné kvality se strukturou v nenápadném pastelovém odstínu. Námořnická modř symbolizuje klid, soulad a uspokojení.

633
sesit 6 fialovy
65 Kč

Světle fialová obálka v kombinaci s ručně lepeným černým plátnem působí střídmě a linkovaný vnitřní blok nabízí dostatek prostoru k vašemu psaní.

612
A4 biblio cerna 1
75 Kč

Černé provedení obálky má jediný, zato však výrazný bonus. A to bílé logo naší značky, které si s žádnou tuctovou sérií nespletete.

648
cerny blok
od 45 Kč

Osobitý linkovaný sešit odkazuje kvalitou provedení a zvolenými materiály k tradici starého dobrého knihařského řemesla. 

503/KOV
pis prirodni stitek 1 bila
45 Kč

Sešit v obálce z recyklovaného kartonu nabízí šedesátistránkový prostor pro psaní vznešených esejí, milostných slov i cizojazyčných slovíček.

350/CTV
pis stitek cerna 1 bila
45 Kč

Této tmavé verzi sešitu je jedno, zda píšete rukou pravou nebo levou, pozpátku nebo všemi deseti. Ji zajímá pouze to, co do něj píšete!

338/CTV
pispis
45 Kč

Motivační podtón tohoto sešitu je nasnadě a vepsaný obsah je už jen na vás. Mějte ale na paměti, že každé zbytečné slovo je zbytečné.

344/LIN
pis prirodni cerna 1 bila
45 Kč

Design sešitu asi nejlépe vystihuje Cimrmanův citát: "Piš, holoubku, piš, brzy zcepeníš. V originále Ereš pikloš némeči, huňár sczépeň kámoš."

335/CTV
pis caj stitek cerna 1 bila
45 Kč

Píšete-li zrovna třeba japonsky, je pro vás tento sešit jako dělaný. Snad se do něj všech dva tisíce znaků „Džójó kandži“ vejde. Nebo kupte rovnou dva.

359/LIN
pis stitek caj prirodni 1 bily
45 Kč

Obálka tohoto rošťáckého sešitu z recyklovaného papíru přímo vybízí začít každou novou stránku nadšeným i radostným Konnichiwa!

356/CTV
stan se 1 bile
od 45 Kč

Pro náročné zákazníky je vazba prošitá barevnou nití zcela zásadní parametr, v tomto případě je podtržena i motivem obálky k zamyšlení. Nebo jen k pousmání.

509/KOV
A4 strezime 1
75 Kč

S velikostí sešitu A4 roste i velikost postaviček na laminované obálce. Působí jako skuteční králové Šumavy a nabízí nekonečný prostor pro vaše psaní!

642
tancime s prirodou 1 bila
od 45 Kč

Originální sešit A5 s motivem zvířátek ve víru klasického šumavského tance kolečkového typu, umocněného jejich sborovým zpěvem.

506/KOV
Sešit AHOJ SOUSEDE | A4, linkovaný
75 Kč

Jedinečný a výrazný vzhled obálky tohoto sešitu zaujme motivem odkazujícím na dobré sousedské vztahy nejen u nás na Šumavě.

645
frikulin zeleny ahoj sousede 1
45 Kč

Zelená prý uklidňuje a na obálce této sady je jí více než dost. Vnitřní blok nabízí 60stran pro vaše klidné psaní, ať už vaším tématem bude cokoli.

+ další
717/CIS
A4 biblio zelena 1
75 Kč

Nepřehlédnutelná obálka a uvnitř dostatek linkovaného prostoru pro zapsání vašich myšlenek, vizí nebo školních poznámek. 

675
frikulin zeleny freecoolin 1
45 Kč

Frikulíni na obálce budou vašimi průvodci po Šumavě i v životě. Než sešit otevřete, tihle dva navodí pousmání a urovnají myšlenky pro psaní.

+ další
729/CIS
A5 frikulin zeleny biblio 1
45 Kč

Zelená prý uklidňuje a na obálce této sady je jí více než dost. Vnitřní blok nabízí 60stran pro vaše klidné psaní, ať už vaším tématem bude cokoli.

+ další
720/CIS
frikulin 1 bila
od 45 Kč

Sešit naší vlajkové edice Frikulínů. Svým motivem odkazuje k toleranci jinakosti.

512/KOV
a5 frikulin zeleny zviratka 1
45 Kč

Sešít sešit znamená vytvořit z volných papírů cosi, co pomůže malému školákovi při učení a dospělému při práci.

+ další
723/CIS