Kroužkové

Kroužková vazba umožňuje praktické otevření bloků pro vaše snadné zapisování a laminované kartonové desky zajistí jejich odolnost proti opotřebení.

Při výrobě dodržujeme principy udržitelného rozvoje a využíváme každý arch přebytečného papíru, který by jinak skončil v odpadových boxech. 

26 položek celkem
dr agon 1
75 Kč

Linkovaný blok je doslova cool. Nešetřili jsme ani na tisku vnitřku v barvě šedou Pantone Cool Gray.

582
stan se 1
75 Kč

Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. Máme jich na Šumavě bohužel jen třináct. Proto jejich řady rozšiřujeme alespoň těmito obálkami.

585
tancime s prirodou 1
75 Kč

Tančili jste někdy v přírodě? Zkuste to. A rovnou si vše zapište do tohoto tématického bloku. Datum, místo, názvy tanců nebo jména tanečníků...

588
frikulin 1
75 Kč

Tenhle formát je prostě klasika a té může dát nadstavbu pouze jeho provedení. Blok se šumavským Frikulínem je vaše jedinečná možnost být stále in!

594
sametova laminace
75 Kč

Předností bloku je na dotek velmi příjemná sametová laminace obálky. Výrobce varuje - hrozí, že s ním budete chtít spát namísto hračky pod hlavou! 

576/CER
paper biblio 1
85 Kč

Černobílý blok naší značky v měkkých deskách s matnou laminací. Mete na každém stole.

443
frikulin 1
85 Kč

Šumavský frikulín je v lesích volný, ví, kde co sehnat a kde najít přátele. To je hlavní syžet obálky čtvercového bloku pro zapsání všech vašich drobných radostí.

440
stan se 1
85 Kč

Spirálový blok čtvercového formátu pro vaše kreslení i zápisky. Člověk a zvíře na obálce nestojí proti sobě, ale spolu. A zdá se, že i něco společně pějí!

437
strezime sumavu bila
85 Kč

Nápadný blok je sice v měkkých laminovaných deskách, ale dostatečně tvrdej. Jako napnuté bicáky odhodlaných zvířátek, která vypadají, že nikdy neuhnou!

416
frikulin 10x11 1
45 Kč

Nejmenší a nejpraktičtější bločky s kartonovou obálkou a matnou laminací. Uvnitř 50 čistých listů svázaných spirálou v rohu. Žádná filosofie!

+ další
395/ZEL
A4 strezime 1
115 Kč

Na obálce tohoto originálního bloku jedna z postaviček chybí. Najdete ji na zadní straně. Takové přesile se nelze bránit jinak, než dodržováním jejich vlastních pravidel!

663
A4 frikulin 1
115 Kč

Tihle dva týpci z obálky bloku ve spirálové stříbrné vazbě uchovají všechny vaše zápisky a poznámky. Ať už se týkají čehokoli, jsou originální a jen vaše.

657
a4 ahoj zeleny 1
115 Kč

Jednoduchý a atraktivní spirálový blok nabízí rovných 100 linkovaných stránek pro vaše zápisky. 

669
A4 ahoj šedý 1
115 Kč

Obálka tohoto šedého spirálového bloku přesně vystihuje, jak mohou být sousedské vztahy postavené na hlavu. I tak se ale dají respektovat a v dobré otočit!

672
A4 paperbiblio 1
115 Kč

Matná laminace dodává bloku originální i luxusní vzhled. Zkrátka Dr. AGON!

+ další
660/CER
zapisnik frikulin
60 Kč

Spirálový blok Frikulín je odrazem strategie značky Dr. Agon, spočívající v maximálním využití každého archu papíru. Obálka tištěná, v bloku čistý papír vyšší gramáže.

401
krouzkovy blok dr agon 1X
145 Kč

Spirálový blok zmenšeného formátu A4 pro vaše zápisky i náčrty. Ani velký ani malý, zkrátka akorát! 

398
Kroužkový blok KUCHAŘKA | A5
65 Kč

Praktický spirálový blok naší edice STUDENT, který uchová recepty od vaší babičky i z televize. Linkovaný s odrážkami, v pevných kartonových deskách.

293/DOM
certi brko 1
45 Kč

Spirálový zápisník je tak útlý, že jej lehce schováte v kapse kalhot, v penálu i v kabelce. Čisté listy bez lineatury jsou ideální pro zapsání všelijakých čertovin!

287
labyrint 1
65 Kč

Tlumená kombinace černé spirálové vazby s přírodním papírem a jemným potiskem struktury labyrintu. A vy si jen kreslete, nebo hledejte cestu ven.

290
pocasi 1
40 Kč

U nás na Šumavě se mění počasí tak rychle, že si ráno pro sichr bereme plavky i lyže a od každého bločku jeden kousek. Nevíte, do kterého budete muset zapisovat.

546/RAI
10,5cm 1
35 Kč

Žádná filosofie, prostě praktický čtvercový bloček z odřezků. Zvolte si mezi hipsterem, Poirotem, panem radou Vacátkem nebo Scarlett. Nevíte? Tak si kupte všechny!

549/BUR
zapisnik pruhy 1
35 Kč

Abstraktní vektory těchto obálek mohou symbolizovat cokoli. Říčku Křemelnou, šumavské lesy, přechod u konzumu na Kvildě. Nebo kocoura Patapufa! Vyberte si...

+ další
555/PRU
co uvarit 1
125 Kč

Našli jste na internetu skvělý recept, který chcete vyzkoušet? Zapište si detaily pěkně po staru do našeho bloku a na víkend připravte vařečky!

790
dobrou chut 12
125 Kč

Chutě celého světa zapište do naší přehledné kuchařky v jakékoli řeči i v jakémkoli množství. Blok v pevných deskách můžete mít po ruce celý rok.

787
mnam 1
125 Kč

Kuchařka s výstižným sloganem bude vaší vstupní branou do kulinářského světa plného chutí a kreativity. Byla by škoda na jedinou z nich zapomenout!

784