Klatovy

Fotografie městské architektury jsou nosným prvkem obálek bloků této řady. Spojili jsme síly se sochařem, výtvarníkem a klatovským patriotem Václavem Fialou, který vytvořil unikátní fotografie klatovské dominanty –⁠ jezuitského kostela Neposkvrněného početí Panny Marie a svatého Ignáce.

Vyrábíme je výhradně z recyklovaných papírů a sešité jsou ručně černou nití. 

7 položek celkem
klatovy bloke
od 60 Kč

Vaše zápisky i kresby střeží staletý štítonoš, jehož tajemný stín naleznete na zadní straně obálky.

+ další
735/CIS
baroko 4 1
od 60 Kč

I pokud nebyla geometrie vaším nejoblíbenějším školním předmětem, ať do bločku načmáráte cokoli, bude to vždy na výbornou!

+ další
741/CIS
baroko 5 1
od 60 Kč

Sešity z šetrných recyklovaných materiálů jsou základem našeho snažení a dojem z tohoto produktu je umocněn staletími prověřenou a dochovanou historií.

+ další
750/CIS
baroko 3 1
od 60 Kč

Detail stropu jezuitského kostela na obálce tohoto zápisníku přímo vybízí k psaní i kreslení. Vypněte mobil, zastavte se a otevřete sešit. Slyšíte to ticho? 

+ další
747/CIS
baroko 6 1
od 60 Kč

Praktický zápisník z výhradně recyklovaných papírů potěší zejména podporovatele šetrnosti k přírodě. Svým motivem nadchne i milovníky naší bohaté historie.

+ další
753/CIS
baroko 2 1
od 60 Kč

Staletími opotřebovaná klika na obálce jakoby otevírala dveře do klidného prostoru vašich poznámek, kde je svět ještě v pořádku.

+ další
744/CIS
baroko
SLEVA 20 %
295 Kč

Nemůžete-li se rozhodnout, který motiv sešítků z nabídky vybrat, nabízíme za zvýhodněnou cenu kolekci všech šesti motivů klatovského baroka.

+ další
756/CIS