Lístky na poznámky

Aplikace a organizéry jsou fajn, ale papírek je papírek! 

Okamžitý nápad či detaily telefonního hovoru ve vteřině zaznamenáte na čtvercový lístek. Krabička s výřezem pro snadné odebírání poznámkových lístků může ležet doslova kdekoli. 

Vyrábíme je výhradně z odřezaných pruhů bílého papíru, pečlivě odkládaných stranou pro následné použití. Samozřejmostí je certifikace PEFC o udržitelném lesnictví.

7 položek celkem
listky stan se
125 Kč

Svůj k svému! Přírodní kartonová krabička s motivy života v šumavské přírodě. A v ní přesně dvě stě padesát kartonových lístků pro vaše poznámky.

618/PRI
papirek 1
110 Kč

Nic si nepamatujete? Nevadí, my také ne! Od toho máme všichni na stole kartonový box se zásobou čtvercových papírků, které udrží každou myšlenku!

868/PRI
přírodní frikulini 1
125 Kč

Přírodní krabička s výřezem pro odebírání lístků uchová PIN k účtu i nákup na neděli. Stačí si jen pamatovat, kam jste kartičku položili.

389/PRI
šedé 1
125 Kč

Šedé kartonové krabičky jsou nenápadnou, přesto důležitou součástí pracovního stolu. Vždy k dispozici, dokonce i bez nabíječky!

431/SED3
zelené
125 Kč

Výraznou zelenou krabičku s poznámkovými lístky sice nepřehlédnete, ale kam jste položili ten lístek s nákupem, to je ve hvězdách.

407/ZEL4
černé 1
125 Kč

Kartonové krabičky plné poznámkových lístků černé jako boty motorkáře. Mají své místo i v garáži, na ponku mezi panákem whisky a gola sadou.

425/CER4
student 1 3
125 Kč

Praktické kartonové krabičky plné poznámkových lístků, které nejsou z žádného průsvitného papíru, ale tvrdého kartonu, co něco vydrží!

413/WRI