Piš piš piš

Tyhle sešity formátu A5 s obálkou na recyklovaném kartonu nejsou žádná tuctovka! Je to tajemný šumavský originál nejen pro školákyMotiv obálky sešitu vám zaručí malé bezvýznamné plus v hodnocení vyučujícího. V pokročilém věku pak pochvalu ošetřovatelky, že ještě umíte psát. 

Linky, tečky, čtverečky, čistý papír. Který zrovna potřebujete? Výběr lineatury je na vás.

Výběr materiálu z recyklovaného kartonu je plně v souladu se smyslem naší značky, s důrazem na maximální využití materiálů a udržitelnost výroby.

6 položek celkem
pispis
45 Kč

Motivační podtón tohoto sešitu je nasnadě a vepsaný obsah je už jen na vás. Mějte ale na paměti, že každé zbytečné slovo je zbytečné.

344/LIN
pis prirodni cerna 1 bila
45 Kč

Design sešitu asi nejlépe vystihuje Cimrmanův citát: "Piš, holoubku, piš, brzy zcepeníš. V originále Ereš pikloš némeči, huňár sczépeň kámoš."

335/CTV
pis stitek cerna 1 bila
45 Kč

Této tmavé verzi sešitu je jedno, zda píšete rukou pravou nebo levou, pozpátku nebo všemi deseti. Ji zajímá pouze to, co do něj píšete!

338/CTV
pis prirodni stitek 1 bila
45 Kč

Sešit v obálce z recyklovaného kartonu nabízí šedesátistránkový prostor pro psaní vznešených esejí, milostných slov i cizojazyčných slovíček.

350/CTV
pis caj stitek cerna 1 bila
45 Kč

Píšete-li zrovna třeba japonsky, je pro vás tento sešit jako dělaný. Snad se do něj všech dva tisíce znaků „Džójó kandži“ vejde. Nebo kupte rovnou dva.

359/LIN
pis stitek caj prirodni 1 bily
45 Kč

Obálka tohoto rošťáckého sešitu z recyklovaného papíru přímo vybízí začít každou novou stránku nadšeným i radostným Konnichiwa!

356/CTV